Technika
    Roboty kuchenne twoich marzeń
    Dzięki bardzo posuniętej do przodu technice lubimy się w dzisiejszych czasach otaczać sprzętami, które będą nam pokazywały właśnie to, co jest owocem pracy wynalazców naszych czasów. Każdy z nas zgodnie może stwierdzić, ze wszystkie sprzęty są nam bardzo potrzebne do życia i czasami ułatwiają nam je aż za bardzo. Bywa, że z braku czadu otaczamy się wieloma robotami, które pewne obowiązki wykonują za nas kilka razy szybciej niż my byśmy to zrobili. To nas kusi i przemawia za tym, żeby takie rzeczy kupować i używać je w życiu codziennym. Spieszymy się i nawet nie mamy okazji, by zrobić sobie obiad, a co dopiero zadbać o swoją rodzinę. Z w pełni wyposażoną kuchnią, w której jest mnóstwo sprzętów elektrycznych codzienność wydaje się nam dużo łatwiejsza do zaakceptowania. Jesteśmy już ludźmi wygodnymi, więc z naszych wygód chcemy sobie po prostu korzystać. Do zaparzania kawy niezbędny nam jest wcale kubek i czajnik, ale najodpowiedniejszy jest ekspres, który szybko i smacznie przyrządzi nam ulubiony gatunek kawy. Poza tym bardzo pomocny okazuje się, , że wszystko inne też możemy przygotować dużo szybciej i łatwiej. Na przykład lubimy jeść placki ziemniaczane, ale nie przepadamy za tarciem ziemniaków na nie.

    Możemy wrzucić ziemniaki do specjalnego urządzenia, które zetrze za nas te upiorne warzywa. Poza tym istnieje też możliwość przygotowania zupy czy dań na parze – wystarczy wrzucić je do robota kuchennego, nastawić na odpowiednią godzinę, a potem tylko wyjąć wszystko i jeść. W mikrofalówce podgrzejemy sobie wszystkie wcześniej przygotowane przez nas produkty: jedzenie, picie. Kiedy chcemy upiec ciasto możemy wszystkie potrzebne składniki wrzucić do odpowiedniego miksera, który bez pomocy naszej ręki wszystko sprawnie wymiesza. Potrzebne są nam jeszcze tylko: dobra zmywarka, która sama upora się z brudnymi naczyniami, które wyprodukowaliśmy oraz duży zamrażalnik do przechowywania dań, które chcemy zjeść w inny dzień, by jedzenie nie straciło swojej świeżości i smaku oraz właściwości odżywczych.

postheadericon Telefon komórkowy zamiast tradycyjnego wykładu

Szczególnie zalety telefonu komórkowego zauważają kobiety i młode dziewczynki, które zmieniają kolor pokrowca pod kolor ubrania lub przyczepiają do swoich komórek małe pluszowe zwierzaczki i inne zawieszki. Taka moda wdarła się do świata ludzi i powoli opanowuje wszystko i wszystkich. W otoczeniu nauki telefon też zajmuje już swoje bardzo poważane miejsce. Nawet góruje w niektórych dziedzinach nad laptopem. Komputer ma to do siebie, że bierzemy go na przykład na wykład i robimy sobie na nim notatki. Wydaje nam się wtedy, że będą one bardziej przejrzyste i będą• miały dużo większą wartość. Ic bardziej mylnego się nie może nam przydarzyć. Tylko ostrzegamy przed tym, ale każdy dokona takiego wyboru, jakiego będzie chciał w danej chwili. Przecież nie każdy chce uczyć się ekspresowego pisania na klawiaturze, żeby tylko mieć czytelny wygląd. Własne odręcznie zrobione notatki są czasami o wiele bardziej czytelne i więcej się można z nich nauczyć. Jest to znana od wieków prawda. Parzcież nawet książki przepisywano kiedyś ręcznie. Telefon zaś jest wielofunkcyjnym urządzeniem, które możemy do takich celów zatrudnić. Przecież jest wyposażony w dyktafon, którego możemy używać ie tylko wtedy, kiedy robimy z kimś wywiad. Na wykładzie również możemy go użyć, ale pod jednym warunkiem – że nasz przemiły wykładowca się na to zgodzi. W przeciwnym razie jest to bezprawne. Możemy oczywiście zaryzykować – wtedy po cichu to zrobić, nikomu nie rozgłaszać i użyć do własnych celów. Jest to metoda szczególnie pożyteczną i pomocna dla osób, które są słuchowcami. Słuchowom trudniej skupić myśli niż wrozkowcom. Wzrokowiec zapisuje szybko możliwie najwięcej rzeczy, które słyszy, by potem na spokojnie kilka razy sobie to przeczytać. Natomiast słuchowiec lepiej się uczy i zapamiętuje kiedy coś wielokrotnie odsłuchuje. Tak więc telefon komórkowy jest bardzo użytecznym narzędziem pracy oraz nauki i dzięki niemu możemy podnieść swoje szansę na sukces w czasie studiowania.
T: telefon, wykład, notatki
D: Telefon można wykorzystać do robienia notatek
K: robienie notatek, telefon jako notatnik
Ka: telefony

Zostaw komentarz

Musisz być zalogowany to post a comment.