Technika
    Roboty kuchenne twoich marzeń
    Dzięki bardzo posuniętej do przodu technice lubimy się w dzisiejszych czasach otaczać sprzętami, które będą nam pokazywały właśnie to, co jest owocem pracy wynalazców naszych czasów. Każdy z nas zgodnie może stwierdzić, ze wszystkie sprzęty są nam bardzo potrzebne do życia i czasami ułatwiają nam je aż za bardzo. Bywa, że z braku czadu otaczamy się wieloma robotami, które pewne obowiązki wykonują za nas kilka razy szybciej niż my byśmy to zrobili. To nas kusi i przemawia za tym, żeby takie rzeczy kupować i używać je w życiu codziennym. Spieszymy się i nawet nie mamy okazji, by zrobić sobie obiad, a co dopiero zadbać o swoją rodzinę. Z w pełni wyposażoną kuchnią, w której jest mnóstwo sprzętów elektrycznych codzienność wydaje się nam dużo łatwiejsza do zaakceptowania. Jesteśmy już ludźmi wygodnymi, więc z naszych wygód chcemy sobie po prostu korzystać. Do zaparzania kawy niezbędny nam jest wcale kubek i czajnik, ale najodpowiedniejszy jest ekspres, który szybko i smacznie przyrządzi nam ulubiony gatunek kawy. Poza tym bardzo pomocny okazuje się, , że wszystko inne też możemy przygotować dużo szybciej i łatwiej. Na przykład lubimy jeść placki ziemniaczane, ale nie przepadamy za tarciem ziemniaków na nie.

    Możemy wrzucić ziemniaki do specjalnego urządzenia, które zetrze za nas te upiorne warzywa. Poza tym istnieje też możliwość przygotowania zupy czy dań na parze – wystarczy wrzucić je do robota kuchennego, nastawić na odpowiednią godzinę, a potem tylko wyjąć wszystko i jeść. W mikrofalówce podgrzejemy sobie wszystkie wcześniej przygotowane przez nas produkty: jedzenie, picie. Kiedy chcemy upiec ciasto możemy wszystkie potrzebne składniki wrzucić do odpowiedniego miksera, który bez pomocy naszej ręki wszystko sprawnie wymiesza. Potrzebne są nam jeszcze tylko: dobra zmywarka, która sama upora się z brudnymi naczyniami, które wyprodukowaliśmy oraz duży zamrażalnik do przechowywania dań, które chcemy zjeść w inny dzień, by jedzenie nie straciło swojej świeżości i smaku oraz właściwości odżywczych.

postheadericon Sztuczna gra i oklepane scenariusze

posing-for-a-picture-107996-mW sumie nie zaskakuje mnie fakt, że najczęściej najgłośniej zapowiadane produkcje okazują się totalną klapą to w świecie kinematografii coraz częstsza sytuacja. Niemal wszystkie scenariusze są do siebie bardzo podobne i dosyć mocno oklepane brakuje tutaj ciekawej gry aktorskiej która przynudza i niejednokrotnie powoduje zniechęcenie po początkowej fascynacji. Nie powinien zaskakiwać zatem fakt, że na nowo pojawia się coraz więcej aktorów którzy zostali odstawieni na dalszy tor jakiś czas temu.

 

Najczęściej filmy w jakich biorą udział to produkcje niskobudżetowe lecz posiadające coś w sobie co sprawia, że widz jest nimi zainteresowany. Może to taki powrót do przeszłości który sprawia, że od czasu do czasu mamy ochotę zobaczyć nie tyle coś mniej ambitnego, lecz posiadającego znacznie mniejszą ilość efektów specjalnych? Coś musi być na rzeczy wystarczy tylko spojrzeć na kilka niespodzianek w tym roku czyli tytułów które wzbudziły bardzo duże kontrowersje lecz zarobiły na siebie kilkukrotnie.

Zostaw komentarz

Musisz być zalogowany to post a comment.