Technika
    Roboty kuchenne twoich marzeń
    Dzięki bardzo posuniętej do przodu technice lubimy się w dzisiejszych czasach otaczać sprzętami, które będą nam pokazywały właśnie to, co jest owocem pracy wynalazców naszych czasów. Każdy z nas zgodnie może stwierdzić, ze wszystkie sprzęty są nam bardzo potrzebne do życia i czasami ułatwiają nam je aż za bardzo. Bywa, że z braku czadu otaczamy się wieloma robotami, które pewne obowiązki wykonują za nas kilka razy szybciej niż my byśmy to zrobili. To nas kusi i przemawia za tym, żeby http://www.3kropki.pl/sklep/dzieci/artykuly-szkolne/plecaki/ takie rzeczy kupować i używać je w życiu codziennym. Spieszymy się i nawet nie mamy okazji, by zrobić sobie obiad, a co dopiero zadbać o swoją rodzinę. Z w pełni wyposażoną kuchnią, w której jest mnóstwo sprzętów elektrycznych codzienność wydaje się nam dużo łatwiejsza do zaakceptowania. Jesteśmy już ludźmi wygodnymi, więc z naszych wygód chcemy sobie po prostu korzystać. Do zaparzania kawy niezbędny nam jest wcale kubek i czajnik, ale najodpowiedniejszy jest ekspres, który szybko i smacznie przyrządzi nam ulubiony gatunek kawy. Poza tym bardzo pomocny okazuje się, , że wszystko inne też możemy przygotować dużo szybciej i łatwiej. Na przykład lubimy jeść placki ziemniaczane, ale nie przepadamy za tarciem ziemniaków na nie.

    Możemy wrzucić ziemniaki do specjalnego urządzenia, które zetrze za nas te upiorne warzywa. Poza tym istnieje też możliwość przygotowania zupy czy dań na parze – wystarczy wrzucić je do robota kuchennego, nastawić na odpowiednią godzinę, a potem tylko wyjąć wszystko i jeść. W mikrofalówce podgrzejemy sobie wszystkie wcześniej przygotowane przez nas produkty: jedzenie, picie. Kiedy chcemy upiec ciasto możemy wszystkie potrzebne składniki wrzucić do odpowiedniego miksera, który bez pomocy naszej ręki wszystko sprawnie wymiesza. Potrzebne są nam jeszcze tylko: dobra zmywarka, która sama upora się z brudnymi naczyniami, które wyprodukowaliśmy oraz duży zamrażalnik do przechowywania dań, które chcemy zjeść w inny dzień, by jedzenie nie straciło swojej świeżości i smaku oraz właściwości odżywczych.

postheadericon Nowe technologie

image Przed chwilą zamieścił informacje o wpToGo przed chwilą znalazłem informacje że tamten projekt nie będzie już rozwijany i że od teraz będzie rozwijany WordPress for Android. Zainstalowałem go i muszę powiedzieć że wygląda na pierwszy rzut oka tak samo ale jednak posiada więcej opcji konfiguracji i edycji tekstu. Wychodzi chyba na to że będzie trzeba przerzucić się na ten program. Jak znajdę jakieś błędy to na pewno dam znać. To jest już druga wiadomość dzisiaj ale musiałem się tym pochwalić. Odkryłem właśnie program wpToGo na Markecie i postanowiłem go zainstalować. Służy on do edycji oraz dodawania wpisów na blokach oraz stronach opartych o skrypt WordPress czyli np tej strony. Muszę powiedzieć że jestem pozytywnie zaskoczony ponieważ ten wpis powstał właśnie przy jego pomocy na moim telefonie. Naprawdę obsługa jest bardzo wygodna. Słownik Androidowy działa oczywiscie wyśmienicie choć przy pisaniu pojawiają sie czasami lekkie przywieszki i brak płynności klawiatury ale tak prawdę mówiąc nie przeszkadza to za bardzo no dobra to chyba tyle na dzisiaj jutro przedstawię Wam kolejna polska aplikację więc zapraszam.

Comments are closed.