Technika
    Roboty kuchenne twoich marzeń
    Dzięki bardzo posuniętej do przodu technice lubimy się w dzisiejszych czasach otaczać sprzętami, które będą nam pokazywały właśnie to, co jest owocem pracy wynalazców naszych czasów. Każdy z nas zgodnie może stwierdzić, ze wszystkie sprzęty są nam bardzo potrzebne do życia i czasami ułatwiają nam je aż za bardzo. Bywa, że z braku czadu otaczamy się wieloma robotami, które pewne obowiązki wykonują za nas kilka razy szybciej niż my byśmy to zrobili. To nas kusi i przemawia za tym, żeby takie rzeczy kupować i używać je w życiu codziennym. Spieszymy się i nawet nie mamy okazji, by zrobić sobie obiad, a co dopiero zadbać o swoją rodzinę. Z w pełni wyposażoną kuchnią, w której jest mnóstwo sprzętów elektrycznych codzienność wydaje się nam dużo łatwiejsza do zaakceptowania. Jesteśmy już ludźmi wygodnymi, więc z naszych wygód chcemy sobie po prostu korzystać. Do zaparzania kawy niezbędny nam jest wcale kubek i czajnik, ale najodpowiedniejszy jest ekspres, który szybko i smacznie przyrządzi nam ulubiony gatunek kawy. Poza tym bardzo pomocny okazuje się, , że wszystko inne też możemy przygotować dużo szybciej i łatwiej. Na przykład lubimy jeść placki ziemniaczane, ale nie przepadamy za tarciem ziemniaków na nie.

    Możemy wrzucić ziemniaki do specjalnego urządzenia, które zetrze za nas te upiorne warzywa. Poza tym istnieje też możliwość przygotowania zupy czy dań na parze – wystarczy wrzucić je do robota kuchennego, nastawić na odpowiednią godzinę, a potem tylko wyjąć wszystko i jeść. W mikrofalówce podgrzejemy sobie wszystkie wcześniej przygotowane przez nas produkty: jedzenie, picie. Kiedy chcemy upiec ciasto możemy wszystkie potrzebne składniki wrzucić do odpowiedniego miksera, który bez pomocy naszej ręki wszystko sprawnie wymiesza. Potrzebne są nam jeszcze tylko: dobra zmywarka, która sama upora się z brudnymi naczyniami, które wyprodukowaliśmy oraz duży zamrażalnik do przechowywania dań, które chcemy zjeść w inny dzień, by jedzenie nie straciło swojej świeżości i smaku oraz właściwości odżywczych.

postheadericon Handel online

Gdy przytrzymamy dany walor dłużej pojawi się okienko opcji dodatkowych (szczegóły, wykres, ustawienia alarmu, usunięcie z listy oraz aktualizacja). Bardzo podoba mi się funkcja alarmów, w której możemy ustawić wartość procentową lub zmianę ceny, o której chcemy być powiadomieni. Naprawdę przydatne, gdy interesuje nas giełda. Program nawet gdy się aktualizuje poprzez sieć internetową nie zjada dużej ilości transferu, według producenta pobranie jednej aktualizacji dla jednego waloru (akcji, indeksu) wynosi około 100 bajtów, czyli nie jest źle. Pierwszą aktualizację najlepiej jednak wykonać poprzez WiFi. Program oprócz polskiej wersji językowej posiada również angielską. Mimo, że na stronie producenta widnieje informacja, że aktualna wersja to 2.0 to jednak na Markecie jest dostępna 2.1. Naprawdę polecam każdemu kto interesuję się giełdą ten program. Program działa oczywiście prawidło na Androidzie 1.5, 1.6, 2.0 i 2.1 (sam testowałem na Hero/G2 i nie wysypał się ani razu).

Comments are closed.